Description
| Description | |
|---|---|
| Brand & Code | RAY BAN JY9039F |
| Recommended For | Adults & Teenagers |
| Gender | Unisex |
| Shape | Aviator |
| Frame Type | Full Frame |
| Lens Type | Plastic Polarized Lens |
| Region | Italy |
| Dimensions | |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Length | 16 mm |
| Temple Length | 142 mm |
















