Description
| Description | |
|---|---|
| Brand & Code | DIOR JX001 |
| Recommended For | Adults & Teenagers |
| Gender | Female |
| Shape | Cateye |
| Frame Type | Full Frame |
| Lens Type | Plastic Polarized Lens |
| Region | Italy |
| Dimensions | |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Length | 18 mm |
| Temple Length | 142 mm |
Selected:
1,250 EGP
1,250 EGP
| Description | |
|---|---|
| Brand & Code | DIOR JX001 |
| Recommended For | Adults & Teenagers |
| Gender | Female |
| Shape | Cateye |
| Frame Type | Full Frame |
| Lens Type | Plastic Polarized Lens |
| Region | Italy |
| Dimensions | |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Length | 18 mm |
| Temple Length | 142 mm |
| Colors | Black, Rose, White |
|---|


