Description
| Description | |
|---|---|
| Brand & Code | CHOPARD JY901F |
| Recommended For | Adults & Teenagers |
| Gender | Female |
| Shape | Cateye |
| Frame Type | Half Frame |
| Lens Type | Plastic Polarized Lens |
| Region | Italy |
| Dimensions | |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Length | 17 mm |
| Temple Length | 138 mm |
















