Description
| Description | |
|---|---|
| Brand & Code | BVLGARI JX002 |
| Recommended For | Adults & Teenagers |
| Gender | Unisex |
| Shape | Square |
| Frame Type | Half Frame |
| Lens Type | Plastic Polarized Lens |
| Region | Italy |
| Dimensions | |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Length | 17 mm |
| Temple Length | 135 mm |
Selected:
1,250 EGP
1,250 EGP
| Description | |
|---|---|
| Brand & Code | BVLGARI JX002 |
| Recommended For | Adults & Teenagers |
| Gender | Unisex |
| Shape | Square |
| Frame Type | Half Frame |
| Lens Type | Plastic Polarized Lens |
| Region | Italy |
| Dimensions | |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Length | 17 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Colors | Gold & Beige, Gold & Blue, Gold & Brown, Gold & Rose, Gold with grey, Silver With Black |
|---|


